COLIN’S’E BELARUS’TAN BİR ÖDÜL DAHA

38 ülkede 600’ü aşkın mağazasıyla faaliyet gösteren COLIN’S, Belarus’ta dördüncü kez Jean Mağaza Zincirleri kategorisinde Yılın Bir Numaralı Seçimi oldu.

COLIN’S adına onur duyduğunu belirten COLIN’S Global Pazarlama Direktörü Önder Ön,Belarus’un Yılın 1 Numaralı Seçimi Yarışması’nda kazandığımız 4’üncü ödül, global pazarda her geçen yıl hız kesmeden ilerlediğimizi ortaya koyuyor. Globalde kazandığımız bu başarılar, markamızın gücünü ve hizmet kalitesini taçlandırırken, diğer stratejik pazarlarımız için de bize motivasyon kaynağı oluyor. Dünyada global başarıya sahip ilk Türk moda markası olma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

OnderOn.jpg

Belaruslu gençler COLIN’S’i tercih ediyor

17 yıldır yapılan ve Belarus’un perakende alanında en saygın yarışmaları arasında yer alan  Yılın 1 Numaralı Seçimi Yarışması’nda kazananlar, Ağustos ve Eylül aylarında yapılan marka tercihi anket sonuçlarına göre belirlendi. Ankete bu sene, Belarus’un 6 bölgesinde çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu toplamda bine yakın kişi katıldı. COLIN’S, 2016’dan beri olduğu gibi bu sene de yarışmanın “Jean Mağaza Zincirleri” kategorisinde birinci sırada yer aldı. 38 ülkede faaliyet gösteren COLIN’S’in stratejik pazarları arasında Belarus’un yanı sıra Rusya, Ukrayna, Romanya, Fas, Gürcistan ve Irak bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.